Про нас

ПРО НАС

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., заснована в селі Tošovice недалеко від міста Odry, була заснована 21 червня 1999 року і до сих пір є чисто чеською компанією.

Первісна ідея створення невеликої фабрики швидко виросла до її нинішніх розмірів. Сьогодні у нас велике робоче місце з сильним технічним досвідом і потенціалом використання сучасних технологій для виробництва кераміки з акцентом на збереження традицій. У нас є своя власна підготовка використаних сумішей і глазурі, лабораторія, місце розробки і все виробниче обладнання. Конкретним результатом нашої роботи, завдяки досвіду і відповідальному ставленню наших співробітників, є творча керамічна плитка класичного і сучасного дизайну, що підходить для будівництва кахельних печей, камінів і печей.

Наша компанія є ексклюзивним виробником кераміки для камінних печей Romotop. Ми є чинним членом гільдії пічників Республіки Чехія.

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.
Tošovice 1, 742 35 Odry

 

 

  

 

 

 

   

 


КАХЕЛЬНІ ПЕЧІ

Кахельні печі забезпечують людини теплом в самій природній і здоровій формі. З плитки Hein, яку ми використовуємо з використанням тільки високоякісних натуральних матеріалів, можна побудувати класичну піч, камін, камін і кухонну плиту, в якій спалювання дров є дуже ефективним і недорогим способом опалення зі значною екологічної вигодою.

Ми є чеським виробником традиційної керамічної плитки, сучасної плитки, такий як дизайнерська кераміка великої площі і матеріали для будівництва утеплювачів. Ми приносимо тепло і благополуччя у ваші домівки! Фірма Hein, Tošovice - Odry.